Dersim Son Dakika Haber - Dersim Ekspres Gazetesi
HV
09 HAZİRAN Cuma 14:11

DP, Tunceli’ye atamalar gerçekleştirdi

6’lı masada yer alan Demokrat Parti (DP)’ye il başkanı, başkan yardımcısı; teşkilat başkanı, merkez ilçe başkanı ile Nazımiye ilçe başkanı ataması gerçekleştirildi. Partinin kısa zaman içinde kentte il başkanlığını da açacağı belirtildi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 23-03-2023 15:00   Güncelleme : 23-03-2023 15:03
DP, Tunceli’ye atamalar gerçekleştirdi

Demokrat Parti Tunceli İl Başkanlığı’na Hikmet Köse, il başkan yardımcılığı ile teşkilat başkanlığına Rıza Akdağ, merkez ilçe başkanlığına Vural Şen, Nazımiye ilçe başkanlığına ise, Hüseyin Canlı atandı.

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, atanan yöneticilere yeni görevlerinde başarılar diledi.

Atamaları yapılan başkan Hikmet Köse ve başkan yardımcısı Rıza Akdağ, kentin sorunlarını bildiklerini ve sorunların çözümü için çaba harcayacaklarını söyledi.

Köse ve Akdağ, laik, demokratik ve sosyal hukuk devleti anlayışıyla Halil İbrahim sofrasına katkı sunmak için canla başla çalışmaya hazır olduklarını ifade etti.

DP’nin yakın zamanda gerçekleştirmeyi planladığı il teşkilatı açılışına Genel Başkan Uysal ile Başkan Yardımcısı Enginyurt’un da katılması bekleniyor.

 

Dersim EkspresDersim Ekspres

YORUMLAR