Dersim Son Dakika Haber - Dersim Ekspres Gazetesi
HV
04 ARALIK Pazartesi 13:00

Tuncelili iş insanı Polat’a uluslararası ödül

Tunceli Çemişgezekli iş insanı Adnan Polat, bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Girişimcilik ve Proje Ödülleri organizasyonunda ödüle layık görüldü.

EKONOMİ
Giriş Tarihi : 11-05-2023 17:49
Tuncelili iş insanı Polat’a uluslararası ödül

Türkiye’nin önde gelen aydınlatma firmalarından, POLİGHT Özlem Aydınlatma A.Ş., II. Uluslararası Girişimcilik ve Proje Ödülleri Töreninde, yılın en iyi aydınlatma firması ödülüne layık görüldü. Ödül, firmanın sahibi Çemişgezekli iş insanı Adnan Polat'a takdim edildi.

İstanbul’da düzenlenen II. Uluslararası Girişimcilik ve Proje Ödülleri Törenine İş, Sanat, Spor ve Siyaset dünyasından birçok ünlü ve alanında başarılı isimler katıldı.

Tunceli Çemişgezekli iş insanı Adnan Polat’ın ödüle layık görüldüğü programda, girişimleriyle fark yaratan, başarılı projeleriyle kendinden söz ettirmiş, sektörüne ve bulunduğu alana yenilikler kazandıran, yaptıkları projeler ve girişimlerle ülke ekonomisi ile alanına katkı sağlayan kişiler ve kurumlar ödüllendirildi.

Tunceli Çemişgezekli iş insanı Adnan Polat, Sultanbeyli İş Adamları Derneği’nin düzenlemiş olduğu programda da onur ödülüne layık görüldü.

Dersim EkspresDersim Ekspres

YORUMLAR