Dersim Son Dakika Haber - Dersim Ekspres Gazetesi
HV
04 ARALIK Pazartesi 11:38

Dersim Belediyesi, farklı noktalarda hizmet vermeye başladı

Dersim Belediyesi hizmet binası, risk analiz raporunun olumsuz çıkması üzerine binada bulunan tüm birimler farklı noktalara taşınarak hizmet vermeye başladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-05-2023 08:42
Dersim Belediyesi, farklı noktalarda hizmet vermeye başladı

6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerin ardından Dersim Belediyesi hizmet binasının da yapılan risk analizi sonucu uygun olmadığı tespit edildi. Tespit üzerine hizmet binasındaki tüm birimler farklı noktalara taşındı.

Dersim Belediyesi’nden yapılan açıklamada taşınma işlemlerinin bittiği belirtilerek, merkez Alibaba Mahallesi’nde bulunan şehirlerarası otobüs terminalinde itfaiye, fen işleri, zabıta, mezarlık işleri, muhtarlık, imar ve şehircilik, mali hizmetler, su ve kanalizasyon ile temizlik işleri müdürlüğünün hizmet vermeye başladığı belirtildi.

Merkez Moğultay Mahallesi Tunceli Belediyesi Halk Kütüphanesi binasında başkanlık makamı, özel kalem müdürlüğü, kültür ve sosyal işler müdürlüğü, yazı işleri müdürlüğü, hukuk işleri müdürlüğünün hizmet vermeye başladığını belirtildiği açıklamada, Esentepe Mahallesi’nde yer alan Gole Çetu Parkı’nda ise park ve bahçeler müdürlüğünün hizmete başladığı ifade edildi.

Dersim EkspresDersim Ekspres

YORUMLAR