Dersim Son Dakika Haber - Dersim Ekspres Gazetesi
HV
05 MART Salı 04:13

Hemşehrilerimizden Dersim Kick Boks’a malzeme desteği

Dersim’de kick boks, boks, muaythai alanında faaliyet gösteren ve ulusal ve uluslararası müsabakalarda birçok başarıya imza atan Dersim Kick Boks Spor Kulübü’ne yurtdışından malzeme desteğinde bulunuldu.

SPOR
Giriş Tarihi : 10-01-2024 10:34   Güncelleme : 10-01-2024 13:48
Hemşehrilerimizden Dersim Kick Boks’a malzeme desteği

Dersim’de başta dünya şampiyonu Erivan Barut olmak üzere birçok şampiyon sporcu yetiştiren Dersim Kick Boks Spor Kulübü’ne yurtdışında yaşayan hemşehrilerimiz Ali Kadir Tanrıverdi, Hüseyin Kay ve Hüseyin Vural tarafından antrenman malzemesi desteğinde bulunuldu.

Almanya’da yaşayan hemşehrimiz Ali Kadir Tanrıverdi tarafından malzemeler, kulüp antrenörü Gürsel Tayam’a teslim edildi.

Kendilerine verilen desteklerin motivelerini arttırdığını söyleyen kulüp antrenörü Gürsel Tayam, “Hemşehrilerimiz Sayın Ali Kadir Tanrıverdi, arkadaşları Sayın Hüseyin Kay ve Hüseyin Vural’ın destekleriyle alınan malzemeleri bizzat kulübümüze teslim etti. Bu tür destekler sporcularımızı ciddi şekilde motive ediyor. Bu anlamda destek olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ali Kadir Tanrıverdi de kulübün gerek ulusal gerekse de uluslararası anlamda önemli başarılar elde etmesinin önemine değinerek, herkesin spora elinden gelen desteği sunması gerektiğini söyledi.

 

Dersim EkspresDersim Ekspres

YORUMLAR
Birsen Bektaş 2 ay önce
????